Beatrix merr surprizën e jetës

admin
By admin 29 Dhjetor, 2021 10:30

Beatrix merr surprizën e jetës

Lot gëzimi dhe emocione tepër të forta për Beatrix Ramosaj, e cila u largua nga shtëpia e Big Brother në nisje të emisionit të sotëm për të shkuar drejt Pallatit të Kongreseve për të marrë një surprizë tejet të veçantë.

Beatrix ka shpërthyer në lot teksa ka parë vëllain e saj mbi skenën e festivalit muzikor në RTSH, e ndërsa Albani nisi të dridhet teksa nuk mund t’i besonte syve!

Alban Ramosaj konkurron si një nga pretendentët kryesor për fitore në këtë festival muzikor, ndërsa Beatrix ka marrë surprizën e jetës, duke ndjekur live performancën e gjysmës së saj!

Ardit Gjebrea: Është Triksa jote aty ka ardhur surprizë për ty
Beatrix: Dukesh shumë bukur o zot i madh të dua shumë!
Alban: O zot i madh po pse ma bëni këtë!
Beatrix: Jam shumë i lumtur që jam sonte këtu me ju, e kam ëndërruar ta shoh Albanin aty me ju!
Albana: O jeta ime të dua.
Beatrix: Alban mbyte, jepe më të mirë siç di ti!

admin
By admin 29 Dhjetor, 2021 10:30