Tayna është shfaqur tejet atraktive edhe në postimet që ka bërë së fundmi në InstaStory.

Reperja e njohur pozoi nga dhuma e saj e gjumit, teksa dukej joshëse e veshur në sytjena dhe pantallona të gjerë, ndërsa shihet me flokë të shkurtëra.

“Kush më ndihmon me rrëmujën e dhomës”, ka shkruar Tayna në mbishkrimin e fotos.

Ndërkohë, kujtojmë që aktualisht Tayna po shijon suksesin e këngës “OFG”, ndërsa është drejt finalizimit të albumit të ri.

Ndërsa, reperja po vazhdon të jetë aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Previous post Zbuloni 8 vendet e pazakonta ku mund të kryeni seksin ideal
Next post Dhurata Dora sjell pamje nga festimet e ditëlindjes, ekspozon format në veshjen plot stil
Close