Tayna pozon nga dhoma e gjumit, vë në fokus linjat trupore

admin
By admin 26 Dhjetor, 2021 23:23

Tayna pozon nga dhoma e gjumit, vë në fokus linjat trupore

Tayna është shfaqur tejet atraktive edhe në postimet që ka bërë së fundmi në InstaStory.

Reperja e njohur pozoi nga dhuma e saj e gjumit, teksa dukej joshëse e veshur në sytjena dhe pantallona të gjerë, ndërsa shihet me flokë të shkurtëra.

“Kush më ndihmon me rrëmujën e dhomës”, ka shkruar Tayna në mbishkrimin e fotos.

Ndërkohë, kujtojmë që aktualisht Tayna po shijon suksesin e këngës “OFG”, ndërsa është drejt finalizimit të albumit të ri.

Ndërsa, reperja po vazhdon të jetë aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

admin
By admin 26 Dhjetor, 2021 23:23