‘Aty po bëhen lojëra të pista’, Big Mama komenton pjesëmarrjen në Big Brother

admin
By admin 26 Dhjetor, 2021 21:29

‘Aty po bëhen lojëra të pista’, Big Mama komenton pjesëmarrjen në Big Brother

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Albania VIP, Big Mama ka qenë e ftuar në Fan Club.

Ajo u largua nga shtëpia pas një debati të fortë me Antonelën, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja përveq këtij debati ajo ka folur edhe për emrin e fituesit dhe për lojrat brenda shtëpisë.

Sipas saj do të donte të fitonte Arjola pasi e meriton dhe sipas saj nuk viktimizohet por që po bën lojë me një shembull të mirë.

Në bisedë e sipër ajo gjithashtu sqaroi se brenda shtëpisë bëhen lojëra të pista të cilat nuk i sheh askush.

Pas Arjolës, ajo ka përmendur si pretendent për të fituar Ilirin, që disa herë është votuari si i preferuari i publikut.

admin
By admin 26 Dhjetor, 2021 21:29