Manikyri francez i errët: Trendi që do t’ju fiksojë të gjithëve

admin
By admin 25 Dhjetor, 2021 23:34

Manikyri francez i errët: Trendi që do t’ju fiksojë të gjithëve

Nëse i doni nuancat e errëta, nuk i ndaheni as në verë dhe jeni adhuruese e totalit të zi , atëherë ky trend në manikyr është për ju. Mani francez i errët është impozant, i guximshëm dhe një ide perfekte për dimër.

Burgundy, vjollca, jeshile e errët dhe e zeza natyrale janë nuancat kryesore që dominojnë në një manikyr francez të errët. Mos u shqetësoni aspak për frymëzimin sepse dizajnet që do të gjeni janë të shumta. Manikyr francez minimal me thonj të pastër, me dizajne flake, me pixel, ombre dhe linja strikte. Nëse, përsëri, dëshironi t’i shtoni pak shkëlqim manit të errët francez, mund ta bëni pa u menduar. Një ide perfekte na ka dhënë Naomi Campbell. Për spektaklin e Alexander McQueen , artistja e thonjve, Michelle Class, ka krijuar në thonjtë e modeles një frengjisht të dyfishtë me ngjyrë të zezë dhe shkëlqim.

Mund të thoshim se mani francez i errët është një alternativë perfekte për thonjtë e zinj. Nëse thonjtë e zinj duken të shurdhër ose pak të vjetëruar, atëherë ia vlen të provoni trendin e mëposhtëm. Këtu janë disa ide nga Instagram për takimin tuaj të ardhshëm.

admin
By admin 25 Dhjetor, 2021 23:34