Aktorja shqiptare përfundon në spital

admin
By admin 25 Dhjetor, 2021 17:48

Aktorja shqiptare përfundon në spital

Megi Pojani nuk ndihet mirë dhe për këtë shkak ajo ka treguar se ndodhet në spital, shkruan lajmi.net.

Ajo ka shqetësuar fansat me foton e saj teksa u shfaq duke marrë një serum.

Aktorja nuk ka treguar arysen por veç ka postuar foton, duke lënë fansat të shpresojnë se është thjesht një grip sezonal.

Përndryshe, Megi është mjaft e ndjekur në instagram ku numëron plotë 418 mijë ndjekës.

admin
By admin 25 Dhjetor, 2021 17:48