Dua Lipa ka befasuar me një zgjedhje të pazakontë mode

admin
By admin 24 Dhjetor, 2021 23:55

Dua Lipa ka befasuar me një zgjedhje të pazakontë mode

Dua Lipa ka publikuar në profilin e saj në Instagram një sërë fotosh me një stil të pazakontë, duke pozuar me bikini dhe çizme gëzofi.

Këngëtarja shpesh fiton kritikët dhe fansat e modës me kombinimet e saj të modës, por këtë herë i ka habitur të gjithë.

Lipa ka postuar edhe foto ku shihet duke shijuar atmosferën dimërore me miqtë e saj para Krishtlindjeve, por ka vendosur që të kalojë pak kohë ndryshe nga të tjerat – në pishinë.

Kështu ajo kishte veshur bikini të bardha dy-pjesëshe, ndërsa në këmbë kishte veshur çizme të mëdha të bardha me gëzof me motiv Hello Kitty.

Me një kombinim të pazakontë, ajo arriti të tërheqë shumë ndjekës, kështu që fotografia në Instagram mblodhi tre milionë pëlqime dhe më shumë se 10 mijë komente për vetëm tre orë.

admin
By admin 24 Dhjetor, 2021 23:55