Dhurata Dora feston ditëlindjen në New York

admin
By admin 24 Dhjetor, 2021 23:44

Dhurata Dora feston ditëlindjen në New York

Këngëtarja Dhurata Dora ka zgjedhur që ditëlindjen e saj ta festojë në New York

Dhurata, e cila dje realizoi këngën me video “Criminal” e cila pas një ditë arriti në 1 milion klikime për një ditë.

Sot ajo ka ditëlindjen dhe për këtë ajo ka falënderuar të gjithë ata që e kanë uruar.

“Ditëlindja në New York! Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes dhe për një milion shikimet në youtube brenda një dite të këngës “Criminal”. 

admin
By admin 24 Dhjetor, 2021 23:44