Bella Hadid ka pozuar për Calvin Klein dhe duket kaq seksi

admin
By admin 24 Dhjetor, 2021 23:48

Bella Hadid ka pozuar për Calvin Klein dhe duket kaq seksi

Modelja Bella Hadid ka dëshmuar edhe një herë se nuk duhet të veshë shumë rroba për të pasur sukses në reklamimin e markave të modës. 

Këtë herë ajo ka pozuar për Calvin Klein me rripa.

Ajo ka postuar në Instagram një seri fotosh bardh e zi të realizuara nga drejtoresha kreative e revistës Centrefold, Katie Burnett.

Bella më pas pozoi me bluza dhe të brendshme me logon e kultit Calvin Klein.

Ajo gjithashtu ka pozuar për foto me xhinse që janë bërë shenjë dalluese e kësaj marke luksoze, duke ndjekur hapat e supermodeleve, përfshirë Kate Moss dhe Naomi Campbell.

Të gjitha fotot janë pjesë e një serie prej 50 edicionesh të kufizuara, të cilat kushtojnë rreth 200 dollarë dhe janë shitur në kohë rekord.

Bella Hadid është shpallur femra më e bukur në botë

Kujtojmë, Bella u shpall femra më e bukur në botë në vitin 2019, sipas hulumtimit të kryer nga kirurgu Julian De Silva.

Raportet e fytyrës së saj me 94.35 për qind korrespondojnë me “prerjen e artë”, masë që përfaqëson përsosmërinë fizike. 

Sytë, vetullat, hunda, buzët, faqet dhe forma e fytyrës së saj janë pothuajse perfekte sipas konceptit të grekëve të lashtë.

admin
By admin 24 Dhjetor, 2021 23:48