Megan Fox shfaqet e grimuar në mënyrë të thjesht, por shumë tërheqëse

admin
By admin 22 Dhjetor, 2021 00:26

Megan Fox shfaqet e grimuar në mënyrë të thjesht, por shumë tërheqëse

Megan Fox di të shfaqet me një pamje të bukur . Vetëm në muajt e fundit, aktorja ka shfaqur momente të shumta ikonike.

Së pari, ishin flokët e saj të freskëta në MTV VMA. Pastaj ishin balluket e saj të viteve 1950 në Met Gala, të cilat më vonë u bënë prerja më e shkurtër e ballukeve që kemi parë ndonjëherë në ato foto të egra me Machine Gun Kelly.

Tani, aktorja mori sërish vëmendje me atë që grimerja e saj e përshkruan si një pamje “të butë dhe seksi”.

Pamja e saj përfshinte vetulla të strukturuara, qerpikë super të gjatë, flokë të valëzuara dhe skuqje faqesh.

Sa i përket modelit të flokëve të saj, i cili u krijua nga Andrew Fitzsimons, u stilua në kaçurrela super të lirshme me onde që janë atmosfera që duam këtë sezon festash.

admin
By admin 22 Dhjetor, 2021 00:26