Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

admin
By admin 28 Nëntor, 2021 17:06

Luana Vjollca poston imazhe e veshur në kostume tradicionale shqiptare

Festa e 28 nëntorit po shënohet në mënyra të ndryshme, teksa nuk kanë munguar urimet nga figura të njohura në vend.

Këtyre urime u janë bashkuar edhe artistët shqiptarë, që këtë ditë uruan në mënyra të veçanta përmes rrjeteve sociale.

Një urim po ashtu unik erdhi edhe nga moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, e cila këtë e bëri përmes disa fotografit që postoi në Instagram.

30-vjeçarja shihet e veshur me kostumin tradicional shqiptar që njihet edhe si tirqi, jelekë dhe plis, teksa dukej mahnitëse me grim të theksuar dhe vathë ari.

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, ka shkruar prezantuesja e famshme sipër fotografive.

Me mbi 2 milionë ndjekës në Instagram, fotot e Luanës u pëlqyen dhe morën komente të shumta brenda pak minutash, të cilët e komplimentuan për dukjen.

Ndryshe, kujtojmë që Luana prej kohësh ka pazuara nga paraqitjet televizive, ndërkohë ka deklaruar se po punon për projektet të reja, ndër to edhe për këngë.

admin
By admin 28 Nëntor, 2021 17:06