Vjosa Osmani e përmendi në emision, reagon Dafina Zeqiri

admin
By admin 27 Tetor, 2021 09:15

Vjosa Osmani e përmendi në emision, reagon Dafina Zeqiri

Presidentja Vjosa Osmani në një intervistë ka cituar këngëtaren Dafina Zeqiri, dhe këngën e saj “Llafe, llafe”. Pas kësaj, ka reaguar edhe vetë këngëtarja.

Derisa ka komentuar shkarkimin e Valdete Dakës nga pozita e kryetares së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, dhe kritikat pas këtij veprimi, Osmani ka cituar një pjesë të këngës së Dafina Zeqirirt.

‘’Ata që flasin e ka kërkuar këtë ai ose ajo, janë LLafe llafe, qysh thotë Dafina, kështu që duhet edhe me i injoru’’, tha Osmani.

Pas kësaj, ka reaguar këngëtarja Dafina Zeqiri.

Ajo mëngjesin e sotëm e ka publikuar këtë pjesë të intervistës së Presidentes.

“Mirëmëengjesi” ka shkruar Dafina, në videon e publikuar në Isntagram.

admin
By admin 27 Tetor, 2021 09:15