Rita Ora nis ditën me fotografi topless: Duke ndjekur…

admin
By admin 15 Tetor, 2021 12:19

Rita Ora nis ditën me fotografi topless: Duke ndjekur…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka ndarë disa fotografi topless në rrjete sociale teksa ndodhet në Malibu, Kaliforni.

Ajo ka zgjedhur që të pozojë e veshur vetëm me një palë geta të lidhura me çizmet e saj. Duke i buzëqeshur kamerës dhe shijuar rrezet e diellit, 30-vjeçarja dukej mjaft tërheqëse dhe e lumtur në këto fotografi.

“Duke ndjekur perëndime e diellit”, shkroi këngëtarja.

Ndërkohë, Rita Ora do të rikthehet në sezonin e ardhshëm të “The Voice Australia” si anëtare e jurisë, ku i janë ofruar një milion dollarë për t’u bërë pjesë e formatit.

admin
By admin 15 Tetor, 2021 12:19