‘Si binjake’, Mihrija e Lori e bëjnë këtë veprim kur të bëhen bashkë

admin
By admin 11 Tetor, 2021 19:10

‘Si binjake’, Mihrija e Lori e bëjnë këtë veprim kur të bëhen bashkë

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet në shoqëri të motrës së saj, Lorit.

‘Si binjake’ ato po duken në këto pamje.

admin
By admin 11 Tetor, 2021 19:10