Marina Vjollca e bën veprimin e ndaluar nga gjinekologët teksa shijon muajt e fundit të shtatzënisë

admin
By admin 11 Tetor, 2021 19:25

Marina Vjollca e bën veprimin e ndaluar nga gjinekologët teksa shijon muajt e fundit të shtatzënisë

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy po bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Marina së fundi solli edhe disa imazhe nga fotosesioni ku shfaqet mjaft elegante teksa pozont me fustanin ngjyrë vjollce.

https://www.instagram.com/p/CU0Se9soqv_/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CU0fdw8IKMD/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo pozoi e buzëqeshur për kamerën duke treguar se është mjaft e lumtur dhe e shëndetshme në këtë periudhë të shtatzënisë. Por ajo që u mori vëmendjen fansave ishte diçka tjetër.

Marina u shfaq me flokët e lyera brune, veprim ky i cili shpesh është i ndaluar nga gjinekologët kjo sepse përbërësit e bojës mund të dëmtojnë foshnjën.

admin
By admin 11 Tetor, 2021 19:25