Kylie e veshur në të kuqe shfaq barkun e rrumbullakosur

admin
By admin 8 Tetor, 2021 12:46

Kylie e veshur në të kuqe shfaq barkun e rrumbullakosur

Kylie Jenner pak kohë më parë bëri të ditur se është shtatzënë me fëmijen e saj të dytë.

Kështu, sot publikoi disa fotografi, e veshur në të kuqe, ku në pah ka vënë barkun e rrumbullakosur.

Veçse publikoi një koleksion të grimit në ngjyrë të kuqe, inspiruar nga “A Nightmare On Elm Street” 1984.

Duket se 24 vjeçarja u inspirua nga motra e saj më e madhe, Kim Kardashian në një nga paraqitjet e saj të fundit.

Shtatzënia e miliarderes 24 vjeç erdhi befasi për të gjithë, pasi ajo nuk e kishte konfirmuar shtatzëninë e parë deri sa Stormi erdhi në jetë.

Ndërkaq, Kylie dhe Travis janë në lidhje që nga viti 2017 dhe po mirëpresin fëmijen e tyre të dytë.

admin
By admin 8 Tetor, 2021 12:46