Fjolla tregon të pasmet në fustanin lëkurë leopard

admin
By admin 8 Tetor, 2021 08:31

Fjolla tregon të pasmet në fustanin lëkurë leopard

Këngëtarja Fjolla Morina po vazhdon me fotot provokative nëpër rrjetet sociale. Fjolla ishte për afër një muaj në paraburgim në Kosovë dhe ajo sapo është liruar.

Ka disa ditë që mediat kanë thënë se ajo tashmë i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin e saj, derisa në Instagram ajo vazhdon të paraqitet tepër seksi.

Sonte ajo ka pasur të veshur një fustan lëkurë leopard derisa bën poza provokative duke treguar fundshpinën dhe të pasmet e saj.

admin
By admin 8 Tetor, 2021 08:31