Leonora nuk po di të plaket, iu shkrinë me bukurinë e saj

admin
By admin 6 Tetor, 2021 22:50

Leonora nuk po di të plaket, iu shkrinë me bukurinë e saj

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë femra më me stil.

Ajo, gjithmonë është komentuar për bukurinë e saj natyrale e cila nuk ka ndryshuar shumë me kalimin e viteve, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është përfolur shumë edhe për jetën e saj private e cila ka qenë gjithmonë në sy të mediave.

Leonora duke qenë se është pjesë e ekranit, ajo gjithmonë është kujdesur për dukjen dhe paraqitjen e saj. Natyrisht, për të janë kujdesur një ekip profesionist në mënyrë që ajo të duket sa më natyrale dhe e bukur.

Ajo, së fundmi është rregulluar te Kaci dhe Sellma, ku duart e tyre ia kanë vënë në pah edhe një herë bukurinë e saj.

admin
By admin 6 Tetor, 2021 22:50