Së shpejti dasmë, Genta Ismajli po martohet

admin
By admin 5 Tetor, 2021 11:19

Së shpejti dasmë, Genta Ismajli po martohet

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është shtatzënë. Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, priten shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Por, të mirat që po ju vijnë çiftit nuk kanë të ndalur.

Pak ditë më parë është zbuluar se çifti do të bekohen me binjakë. Ndërkohë, pak më parë me një video të publikuar në Instagram, Genta ka treguar për herë të parë se do të ketë dasmë.

admin
By admin 5 Tetor, 2021 11:19