Aeroplani ngecë nën urë, video bëhet virale

admin
By admin 5 Tetor, 2021 11:16

Aeroplani ngecë nën urë, video bëhet virale

Një gazetar, ka postuar videon e një aeroplani i cili ka ngecur nën urë në Indi.

Video është bërë menjëherë virale në internet, por aeroplani nuk ka pasur qasje me bazën ajrore indiane, shkruan BBC, transmeton Alsat.

Pasi video është shikuar aq shumë ne Twiter dhe Youtube, njerëzit kanë qenë kurioz se si mundet aeroplani të ngec nën urë dhe aty ka ndenjur disa ditë derisa kanë ardhur të punësuarit e aeroportit Indian me mjetet e nevojshme për ta tërhequr nga ura.

Rasti i njejtë ka ndodhur edhe në vitin 2019./

admin
By admin 5 Tetor, 2021 11:16