Ben Affleck në rolin e një truproje, mbron të dashurën nga fansi i ngjitur

admin
By admin 12 Shtator, 2021 11:02

Ben Affleck në rolin e një truproje, mbron të dashurën nga fansi i ngjitur

Ben Affleck është i “çmendur” pas Jennifer Lopez dhe këtë e tregoi edhe kësaj herë kur një fans iu afrua shumë për të bërë një foto. Çifti ishin duke ecur përgjatë aeroportit “Marco Polo” në Venecia të Italisë, kur një fans u sul rrëmbimthi drejt tyre për të bërë një foto, duke iu afruar shumë J.Lo.

Reagimi i Affleck ishte i menjëhershëm. Ai i doli përpara fansit të bezdisshëm duke e shtyrë atë lehtë, si një truprojë e vërtetë. Menjëherë, reagoi ekipi i sigurisë, i cili shmangu një incident të mundshëm.

admin
By admin 12 Shtator, 2021 11:02