Luana Vjollca mahnit me linjat trupore me bikini

admin
By admin 10 Shtator, 2021 21:59

Luana Vjollca mahnit me linjat trupore me bikini

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, gjersa së fundmi ka ndarë disa atraktive nga pushimet.

Biondja po shijon një udhëtim luksoz, gjersa me fotografitë e radhës ka bërë që të komentohet mjaft shumë.

Kjo nuk është hera e parë që Vjollca duket e tillë, teksa këto pushime vijnë pak ditë pas ditëlindjes jubilare.

Ajo edhe këtë vit ka premtuar projekte të reja si në aspektin profesional në rolin e moderatores, e po ashtu edhe në muzikë.

admin
By admin 10 Shtator, 2021 21:59