Ja se çka përgatiti Sara për drekë

admin
By admin 10 Shtator, 2021 22:06

Ja se çka përgatiti Sara për drekë

Bashkëshortja e Ledri Vules, bukuroshja Sara Hoxha, po rri në shtëpi dhe po merret me rritën e të bijes.

Sara, ka marrë pëlqimin e gjithë familjes, vjehrrit, vjehrres dhe gjyshes së Ledrit, që duket qartë se e duan shumë.

Bukuroshja pos që është nënë e nuse e mirë, i shkon mjaftë për dore edhe përgatitja e ushqimeve.

Ajo, sot i ka përgatitur Ledrit diçka mjaftë të shijshme e të shëndetshme, një ushqim me spinaq dhe vezë.

admin
By admin 10 Shtator, 2021 22:06